اخبار ۱۴/۲/۸۳

ShowPic.asp?ID=16067 ◄ پشت پرده طرح كانديداتوري رفسنجاني

يك منبع نزديك به رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام در گفت‌وگو با «بازتاب»، از انگيزه‌هاي گروه‌هاي سياسي در طرح و مخالفت با كانديداتوري هاشمي رفسنجاني براي دوره آينده رياست‌جمهوري پرده برداشت.

 

ميرحسين موسوي كانديدا نمي‌شود

پايان رايزني‌ها براي رياست صداوسيما

به تازگي ناطق نوري در ملاقاتي با رهبر انقلاب، درخواست ابقاي رياست دكتر لاريجاني بر صداوسيما تا برگزاري انتخابات رياست‌جمهوري را مطرح كرده است.

جزئيات ريخت و پاش يك ميلياردتوماني براي افتتاح فرودگاه بين المللي

تباني 300 ميليون توماني نماينده مجلس با معاون وزير

كارشناسان وزارت راه پس از بررسي سوابق موجود و استعلام اداره ثبت، اعلام كردند كه آقاي «ج»، هيچ حقي در اين‌باره ندارد و جاده 5 سال پيش از خريد زمين توسط نماينده مذكور، احداث شده، ولي معاون وزير همچنان خواستار ذي‌حق شناخته شدن وي شده است.

 هديه به فرهنگيان، ميهماني برلين در عيد پاك

انگيزه اين سفر، ديدار از مراكز آموزشي آلمان عنوان شده، اما جالب اينجاست كه اين سفر، همزمان با تعطيلات عيد پاك اروپا برگزار شده است و ده‌ها ميليون هزينه اين سفر به عنوان پاداشي جهت فعاليت شبانه‌روزي مسؤولان فوق، جهت حل مشكلات فرهنگيان محسوب شده است

افشاي رشوه «حاجي» براي برج‌سازي غيرقانوني 170 ميليارد توماني

ShowPic.asp?ID=16050 ◄ رانت‌خواري حتي به قيمت تحقير ايران

بر اساس برخي روابط پشت پرده و اعمال نفوذ تعدادي از مقامات مياني، وزارت كشور در حال انعقاد قراردادي به مبلغ 210 ميليون دلار با شركت «اشكودا» از جمهوري چك مي‌باشدكه رانتي به ميزان يك سوم قراردادـ را عايد شركت مزبور خواهد كرد

 

ShowPic.asp?ID=16034 ◄ پدرم به دنبال قدرت نبود

وقتي اسامي پنج نفر از همرزمان پدر را به عنوان اعضاي شوراي مركزي حزب جمهوري در روزنامه ديدم،شهيد مطهري درپاسخ به من گفت:«اين افراد در آينده پست‌هاي كليدي مانند رياست‌جمهوري را به عهده خواهند گرفت ولي من مي‌خواهم خود را وقف كارهاي فكري و علمي كنم».

 

 عدالت علوي در سال پاسخگويي!

اين مدير حق‌مدار و كاملا سالم دستگاه قضايي، داراي يك منزل محقر در مناطق مرغوب شمال تهران، به ارزش بيش از 10 ميليارد ريال، 3 دستگاه اتومبيل مرسدس بنز، پژو و سمند و املاك ناچيز ديگري نيز مي‌باشد.

نمايش ويژه «مارمولك» براي اعضاي كابينه

ابطحی و تاسیس شبکه تلویزیونی ماهواره ای

محمد علي ابطحي معاون اينترنت باز رئيس جمهور پس از فعاليت در عرصه اينترنت به فكر تاسيس يك شبكه تلويزيوني ماهواره اي در امارات متحده عربي افتاده است.

ShowPic.asp?ID=16057 ◄ شكست پروژه ترور رهبر جديد «حماس» توسط اعراب يهودي

افراد مظنون به ترور مشعل، يهودياني يمني هستند كه از سوي «موساد» براي اجراي اين ترور فرستاده شده بودند. اين افراد به راحتي از راه اردن وارد سوريه شدند و در پوشش اسلامگراهاي يمني، تقاضاي ديدار با خالد مشعل و موسي ابومرزوق، عضو دفتر سياسي «حماس» را كرده‌اند.

/ 0 نظر / 15 بازدید